přihlášení | registrace | seznam uživatelů

 
POZOR!!! ZMĚNA PROGRAMU NA 16. 11.

 

www.willjohns.com

Vince Agwadu zastoupí Will Johns

Americký bluesman Vince Agwada, který měl vystoupit 16. 11. v Jazzclubu Rýmařov musel, bohužel, z vážných rodinných důvodů své turné zrušit a vrátit se do států.

Datumy jeho turné ovšem velmi narychlo převzala hvězda britského blues, kytarista, zpěvák a skladatel Will Johns.

Will Johns je uznáván jako jeden z nejvýraznějších a nejzajímavějších umělců na dnešní britské bluesové scéně. Jeho hra na kytaru je moderní, ale zároveň respektuje i bohatou historii blues. Zkušenosti a dovednosti, které přecházejí z generace na generaci, jsou zde jednoznačně zachovány, protože Will má přímou spojnici na zlaté časy hudby - jeho strýci jsou (či byli) Eric ClaptonGeorge Harrison a Mick Fleedwood!
Will je velmi respektovaný skladatel, byl tři roky po sobě (2012-2014) nominován za "nejlepší původní píseň" na British Blues Awards. Má fanoušky po celé Británii a pravidelně se účastňí prestižních akcí jako jsou Birmingham Jazz & Blues Festival či Cambridge Rock Festival. Will zatím vydal tři sólová alba, vynikající Count On Me (2008), neméně skvělé Hooks & Lines (2012) a poslední " Something Old, Something New" (Něco starého, něco nového, 2016). Will také pravidelně hostuje s dalšími britskými bluesovými hvězdami, jako jsou Laura Holland či Malaya Blue).
Koncert v „Jazzclubu" (podium velkého sálu - vstup z rampy) se uskuteční ve čtvrtek 16. listopadu ve 20 hodin.